• slide

  Jarosław Falkowski

  Lekarz weterynarii,
  Właściciel i kierownik Przychodni

  Witam Państwa serdecznie. Jestem lekarzem weterynarii, który od 19 lat związany jest z leczeniem głównie, choć nie tylko legionowskich czworonogów. Od 2013 roku prowadzę własną Przychodnię Weterynaryjną.

 • slide

  Aleksander Olszewski

  Lekarz weterynarii

  Lekarz weterynarii, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, rocznik 2000. Od początku swojej pracy związany jest z leczeniem psów i kotów i nieprzerwanie doskonali się w tym zakresie. Ulubiona "dyscyplina" dr Olka to chirurgia tkanek miękkich. Prywatnie miłośnik kotów i psów - 4 adoptowane koty i sunia z Palucha.. Narty, motocykl i podróże - szczególnie po Bałkanach - to prywatne pasje dr Olka. Szczęśliwy ojciec dwóch córek i spełniony mąż.

 • slide

  Agnieszka Bogdańska

  Lekarz weterynarii

  Pani doktor z ponad 12-letnim doświadczeniem, które zdobywała już podczas studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. „Lubię się uczyć, więc każdego dnia poszerzam swoją wiedzę, aby jak najlepiej pomagać Waszym pupilom”. W naszej przychodni zajmuje się głównie interną psów i kotów, z którymi również prywatnie się nie rozstaje – jest właścicielką dwóch kotów i psa. Wolny czas spędza z rodziną lub relaksując się przy dobrej książce.

 • slide

  Ewa Muszyńska

  Recepcja

  Ewa jest na "pierwszej linii frontu". To ona wita, doradza w zakupach i wypełnia wszystkie niezbędne formalności w naszej przychodni.. Sama o sobie mówi, że jest pozytywnie zakręcona, zawsze uśmiechnięta i po prostu lubi ludzi.. Fanka zwierząt, z ogromną ilością empatii. Przez wiele lat współpracowała ze Związkiem Kynologicznym w Legionowie. Prywatnie mama niepodobnych do siebie bliźniaków i prawie - jamniczki oraz żona legionowskiego Kozaka ;-)